Кондиционер Neoclima NS/NU-09AHQIw

14599,00грн.

Категория:

Описание

КомпресорToshiba
Потужність, БТО/год9000
Холодовиробництво, кВт2,65
Тепловиробництво, кВт2,9
SEER (робота на охолодження)6,8
Рекомендована площа приміщення, кв.мдо 25 м2
Клас енергозбереженняА++
SCOP (робота на обігрівання)4,1
ФреонR410
Робочий діапазон температур, С
Охолодження від -15 до +50
Обігрів від -15 до +30
Гарантія, м24
Cерія Miura Inverter.У цій серії представлені кондиціонери бізнес класу. Вони характеризуються підвищеною енергоефективністю, а також низьким рівнем шуму. Головна родзинка кондиціонера – революційна конструкція, що дозволяє обслуговувати прилад за лічені хвилини, а також інноваційний дизайн внутрішнього блока. Серія Miura проста в монтажі та профілактичному обслуговуванні.Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi-ready*), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Компактні розміри внутрішнього блока дозволять встановити кондиціонер в  умовах обмеженого простору для монтажу. (*WiFi-модуль купується окремо, див. розділ «Аксесуари»).Особливості:— Високий клас енергозбереження.

— Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, котра збільшує ефективність роботи кондиціонера.

— Щоб запобігти утворенню неприємних запахів, у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення замороженням.

— Авторестарт.

— Функція «Турбо».

— Функція «Сон».

— Хвильовий фільтр повітря.

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Кондиционер Neoclima NS/NU-09AHQIw”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *